Besluit van de Vlaamse Regering houdende goedkeuring van de programmatie van structuuronderdelen van het voltijds secundair onderwijs

  • goedkeuringsdatum
    31 maart 2017
  • publicatiedatum
    B.S.20/04/2017
  • datum laatste wijziging
    20/04/2017

DE VLAAMSE REGERING,

Gelet op de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, artikel 177 en 179, gewijzigd bij de decreten van 19 juli 2013, 25 april 2014, artikel 178/1, ingevoegd bij het decreet van 17 juni 2016;

Gelet op het advies van de Vlaamse Onderwijsraad, gegeven op 19 januari 2017;

Gelet op het advies van de onderwijsinspectie en AgODi, gegeven op 27 januari 2017;

Gelet op het advies van de Inspectie van Financiën, gegeven op 24 maart 2017;

Op voorstel van de Vlaamse minister van Onderwijs;

Na beraadslaging,

Besluit :

Artikel 1.

Aan de hieronder vermelde instellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 178/1 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Immaculata Maria Instituut

Kapelleweide 5 1760 Roosdaal

3de graad: Humane wetenschappen ASO

2° Sport- en Handelsschool Turnhout

Parklaan 52 2300 Turnhout

3de graad: Sportwetenschappen ASO

3° Provinciale Secundaire School Hasselt

Gouverneur Verwilghensingel 3 3500 Hasselt

3de graad: Muziek KSO

4° GO! secundair onderwijs Groenhove CAT

Westerlaan 69 8790 Waregem

3de graad: Haarzorg BSO

5° GO! lyceum Gent

Kortrijksesteenweg 12 9000 Gent

3de leerjaar 3de graad: Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO

6° Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44 9000 Gent

3de graad: Audiovisuele vorming KSO

7° Don Boscocollege

Grotesteenweg-Noord 113 9052 Gent

3de graad: Sportwetenschappen ASO

Art. 2.

Aan de hieronder vermelde instellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 179 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Sint-Norbertusinstituut

Amerikalei 47 2000 Antwerpen

2de graad: Humane wetenschappen ASO

Geruild voor de 3de graad: Economie-wiskunde ASO

2° Stedelijk Lyceum Lakbors

Confortalei 173 2100 Antwerpen

2de graad: Sociale en technische wetenschappen TSO

Geruild voor het 2de leerjaar 1ste graad: Handel

3° V.T.I.

Kruisbogenhofstraat 7 2500 Lier

3de leerjaar 3de graad: Auto-elektriciteit BSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad: Diesel en LPG motoren BSO

4° Sint-Ludgardisschool

Du Chastellei 48 2170 Antwerpen

2de graad: Biotechnische wetenschappen TSO

Geruild voor de 3de graad: Moderne talen-wiskunde ASO

5° V.T.I.

Langestraat 199 2240 Zandhoven

3de leerjaar 3de graad: Auto-elektriciteit BSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad: Diesel en LPG motoren BSO

6° Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stationsplein 4 3090 Overijse 3de leerjaar

3de graad: Auto-elektriciteit BSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad: Diesel en LPG motoren BSO

7° Immaculata Maria Instituut

Kapelleweide 5 1760 Roosdaal

3de graad: Humane wetenschappen ASO

Geruild voor de 3de graad: Moderealisatie en verkoop BSO

8° Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijs

Plezantstraat 135 9100 Sint-Niklaas

3de graad: Grieks-Latijn ASO

Geruild voor het 1ste leerjaar B

9° Spectrumcollege Bovenbouw OHvM

Pastoor Frederickxstraat 9 3560 Lummen

2de graad: Sociale en technische wetenschappen TSO

Geruild voor de 2de graad Kantoor BSO

10° GO! atheneum Prins Van Oranje

Weerstandsplein z/n 3290 Diest

3de graad: Moderne talen-Wetenschappen ASO

Geruild voor de 3de graad: Latijn-Wetenschappen ASO

11° GO! atheneum Emanuel Hiel

Charles Gilisquetlaan 34 1060 Schaarbeek

3de graad: Economie-wetenschappen ASO

Geruild voor de 2de graad Latijn ASO

12° GO! middenschool Sigo

Karel Keymolenstraat 35 1750 Lennik

2de graad: Humane wetenschappen ASO

Geruild voor de 2de graad Economie ASO

13° GO! technisch atheneum Campus Wemmel

Zijp 14 1780 Wemmel

SenSe Hotelbeheer TSO

Geruild voor SenSe Sportclub- en fitnessbegeleider TSO

14° GO! athena Drie Hofsteden 2/3 graad Kortrijk

Minister De Taeyelaan 13 8500 Kortrijk

2de graad: Bio-esthetiek TSO

Geruild voor het 2de leerjaar 1ste graad: Sociale en technische vorming van GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graad, instellingsnummer 42515

15° Grenslandscholen Menen en Wervik

Vander Merschplein 54 8930 Menen

2de graad: Duurzaam wonen BSO

Geruild voor de 3de graad Gezondheids- en welzijnswetenschappen TSO

16° GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut

Leffingestraat 1 8400 Oostende

SenSe Orthopedische instrumenten TSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad Schipper-motorist BSO van GO! Maritiem Instituut Mercator Oostende, instellingsnummer 104257

17° KTA MoBi

Coupure Rechts 312 9000 Gent

2de leerjaar 1ste graad: Creatie en vormgeving

Geruild voor het 2de leerjaar 1ste graad: Mechanica- elektriciteit

18° Sint-Willebrord-H. Familie

Jan Moorkensstraat 95 2600 Antwerpen

3de leerjaar 3de graad: Kantooradministratie en gegevensbeheer BSO

Geruild voor de 3de graad Secretariaat-Talen TSO van Sint-Annacollege, instellingsnummer 47282

19° Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut

Tweebruggenstraat 55 9000 Gent

2de graad: Restaurant-keuken BSO

Geruild voor de 2de graad Grieks-Latijn ASO van Humaniora Nieuwen Bosch, instellingsnummer 37028

20° Sint-Bernarduscollege

Marktplein 5 8620 Nieuwpoort

2de leerjaar 1ste graad: Hotel-voeding

Geruild voor het 2de leerjaar 1ste graad Handel

21° Sint-Aloysiuscollege

Weggevoerdenstraat 55 9400 Ninove

3de graad: Humane wetenschappen ASO

Geruild voor de 3de graad Moderne talen-Wetenschappen ASO

22° Sint-Aloysiuscollege

Weggevoerdenstraat 55 9400 Ninove

2de graad: Humane wetenschappen ASO

Geruild voor de 3de graad: Latijn-Wetenschappen ASO

23° Sint-Franciscuscollege 5

Minderbroedersstraat 11 3550 Heusden-Zolder

3de graad: Verzorging BSO

Geruild voor de 3de graad Verkoop BSO van Sint-Franciscuscollege 4, instellingsnummer 115287

24° GO! Spectrumschool

Ruggeveldlaan 496 2100 Antwerpen

3de leerjaar 3de graad: Auto-elektriciteit BSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad: Diesel en LPG motoren BSO

25° GO! technisch atheneum Campus De Brug

Vaartstraat 1 - 1 1800 Vilvoorde

2de graad: Beeldende en architecturale kunsten KSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad Kantooradministratie en gegevensbeheer BSO

26° VLOT! (instellingsnummer 125427)

Stommestraat 2 9160 Lokeren

3de graad: Gezondheids- en welzijnswetenschappen TSO

Geruild voor de 3de graad Secretariaat-talen TSO van VLOT!, instellingsnummer 131847

27° WICO - 126193

Dorpsstraat 91 3900 Overpelt

3de leerjaar 3de graad: Auto-elektriciteit BSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad: Diesel en LPG motoren BSO

28° BenedictusPoort campus Maria Middelares

Kortrijksesteenweg 1024 9000 Gent

2de leerjaar 1ste graad: Sociale en technische vorming

Geruild voor de 2de graad: Handel-talen ASO van BenedictusPoort campus Ledeberg, instellingsnummer 126441

29° PTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en Techniek

Antwerpsesteenweg 145 2800 Mechelen

SenSe Toegepaste autotechnieken TSO

Geruild voor het 3de leerjaar 3de graad Carrosserie en spuitwerk BSO

Art. 3.

Voor de programmatieaanvragen die vermeld worden in artikel 2, 8° en 17° mag het geruilde structuuronderdeel niet direct opnieuw worden geprogrammeerd als vrij-programmeerbaar structuuronderdeel tijdens het schooljaar 2017-2018.

Art. 4.

De Vlaamse minister, bevoegd voor het onderwijs, is belast met de uitvoering van dit besluit.