Besluit van de Vlaamse Regering tot goedkeuring van de programmatie van structuuronderdelen in het gewoon voltijds secundair onderwijs

  • goedkeuringsdatum
    27 MAART 2020
  • publicatiedatum
    B.S.20/05/2020
  • datum laatste wijziging
    20/05/2020

Rechtsgrond

Dit besluit is gebaseerd op :

- de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, artikel 178, vervangen bij het decreet van 19 juli 2013 en gewijzigd bij de decreten van 17 juni 2016 en 20 april 2018, en artikel 179, vervangen bij het decreet van 20 april 2018 en artikel 179/1, vervangen bij het decreet van 20 april 2018.

Vormvereiste

De volgende vormvereiste is vervuld :

- De Vlaamse Onderwijsraad heeft advies gegeven op 23 januari 2020 voor de tweede en derde graad van het gewoon secundair onderwijs en op 13 februari 2020 voor de niche-basisopties;

- De onderwijsinspectie en het Agentschap voor Onderwijsdiensten hebben advies gegeven op 20 februari 2020;

- De Inspectie van Financiën heeft advies gegeven op 17 maart 2020.

Initiatiefnemer

Dit besluit wordt voorgesteld door de Vlaamse minister van Onderwijs, Sport, Dierenwelzijn en Vlaamse Rand.

Na beraadslaging,

DE VLAAMSE REGERING BESLUIT :

Artikel 1.

Aan de volgende onderwijsinstellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 178 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, voor het schooljaar 2020-2021 toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Heilig Hart - Middenschool 1 Biekorfstraat 8 2220 Heist-op-den-Berg 2de leerjaar A basisoptie Sport

2° KSOM 10 Gasthuisstraat 3 2400 Mol 2de leerjaar A basisoptie Voeding en horeca

3° Sint-Cordula Instituut Wilgendaalstraat 7 2900 Schoten 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

4° Mariagaarde Instituut Oude Molenstraat 13 2390 Malle 2de leerjaar A basisoptie Sport

5° Mariagaarde Instituut Oude Molenstraat 13 2390 Malle 2de leerjaar B basisoptie Sport

6° Heilig Hartinstituut Kessel-Lo Jozef Pierrestraat 56 3010 Leuven 2de leerjaar A basisoptie Sport

7° De Wijnpers - Provinciaal onderw. Leuven Mechelsevest 72 3000 Leuven 2de leerjaar B basisoptie Kunst en creatie

8° Gemeentelijk Instituut voor Techn. Ond. Stationsplein 4 3090 Overijse 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

9° Provinciaal Instituut voor Secundair Ond Alexianenweg 2 3300 Tienen 2de leerjaar A basisoptie Sport

10° Provinciaal Instituut voor Secundair Ond Alexianenweg 2 3300 Tienen 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

11° Vrij Handels- en Sportinst. St.-Michiels Spoorwegstraat 14 8200 Brugge 2de leerjaar A basisoptie Sport

12° Vrij Handels- en Sportinst. St.-Michiels Spoorwegstraat 14 8200 Brugge 2de leerjaar B basisoptie Sport

13° Immaculata Ieper Rijselstraat 83 8900 Ieper 2de leerjaar A basisoptie Voeding en horeca

14° Immaculata Ieper Rijselstraat 83 8900 Ieper 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

15° Margareta-Maria-Instituut - TSO-BSO Handzamestraat 18 8610 Kortemark 2de leerjaar A basisoptie Voeding en horeca

16° Margareta-Maria-Instituut - TSO-BSO Handzamestraat 18 8610 Kortemark 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

17° RHIZO 3 Deken Camerlyncklaan 76 8500 Kortrijk 2de leerjaar A basisoptie Sport

18° RHIZO 3 Deken Camerlyncklaan 76 8500 Kortrijk 2de leerjaar B basisoptie Sport

19° Handelsinstituut Regina Pacis Patersdreef 5 8700 Tielt 2de leerjaar A basisoptie Sport

20° Vrij Technisch Instituut Grote Hulststraat 28 8700 Tielt 2de leerjaar B basisoptie Sport

21° Sint-Jozefscollege Pontstraat 7 9300 Aalst 2de leerjaar A basisoptie Sport

22° Leiepoort Deinze campus Sint-Theresia Gentpoortstraat 37 9800 Deinze 2de leerjaar A basisoptie Voeding en horeca

23° Sint-Leoinstituut Zuidmoerstraat 125 9900 Eeklo 2de leerjaar B basisoptie Sport

24° Sint-Annainstituut Zuidmoerstraat 125 9900 Eeklo 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

25° Vrij Instituut voor Sec. Onderwijs -Gent Industrieweg 230 9030 Gent 2de leerjaar B basisoptie Kunst en creatie

26° Instituut Sint-Vincentius a Paulo Pachthofstraat 3 9308 Aalst 2de leerjaar A basisoptie Sport

27° Bernardusscholen 5 Hoogstraat 30 9700 Oudenaarde 2de leerjaar A basisoptie Sport

28° Sint-Carolus Secundair Onderwijs Hospitaalstraat 2 9100 Sint-Niklaas 2de leerjaar B basisoptie Sport

29° Broederscholen Hiëronymus 2 Weverstraat 23 9100 Sint-Niklaas 2de leerjaar A basisoptie Sport

30° Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie SecundOnd 1 Plezantstraat 135 9100 Sint-Niklaas 2de leerjaar A basisoptie Sport

31° Don Bosco Genk Berm 12 3600 Genk 2de leerjaar A basisoptie Sport

32° Don Bosco Genk Berm 12 3600 Genk 2de leerjaar B basisoptie Sport

33° Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVIL Duinenstraat 1 3920 Lommel 2de leerjaar A basisoptie Sport

34° Instituut Mariaburcht - Secundair Onderw Hasseltse dreef 115 3512 Hasselt 2de leerjaar A basisoptie Sport

35° Instituut Mariaburcht - Secundair Onderw Hasseltse dreef 115 3512 Hasselt 2de leerjaar B basisoptie Sport

36° MS Jan Fevijn Jeruzalemstraat 34 8000 Brugge 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

37° GO! atheneum Beveren-Waas Donkvijverstraat 30 9120 Beveren 2de leerjaar A basisoptie Sport

38° GO! atheneum Beveren-Waas Donkvijverstraat 30 9120 Beveren 2de leerjaar B basisoptie Sport

39° GO! middenschool Den Brandt Hollezijp 11 2850 Boom 2de leerjaar A basisoptie Sport

40° GO! middenschool Den Brandt Hollezijp 11 2850 Boom 2de leerjaar B basisoptie Sport

41° GO! atheneum Lier campus Anton Bergmann Anton Bergmannlaan 24 2500 Lier 2de leerjaar A basisoptie Sport

42° GO! atheneum Lier campus Anton Bergmann Anton Bergmannlaan 24 2500 Lier 2de leerjaar B basisoptie Sport

43° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

44° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 2de leerjaar A basisoptie Sport

45° GO! atheneum Mortsel Mechelsesteenweg 194 2640 Mortsel 2de leerjaar A basisoptie Sport

46° GO! middenschool Malle Herentalsebaan 56 2390 Malle 2de leerjaar A basisoptie Sport

47° GO! Talentenschool Turnhout BoomgaardMS Boomgaardstraat 56 2300 Turnhout 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

48° GO! middenschool Keerbergen Vlieghavenlaan 18 3140 Keerbergen 2de leerjaar A basisoptie Sport

49° GO! middenschool 1 Leuven Redingenstraat 90 3000 Leuven 2de leerjaar A basisoptie Sport

50° GO! middenschool Campus Wemmel Zijp 14 1780 Wemmel 2de leerjaar A basisoptie Sport

51° GO! middenschool Campus Wemmel Zijp 14 1780 Wemmel 2de leerjaar B basisoptie Sport

52° GO! middenschool Maerlant Van Maerlantstraat 1 8370 Blankenberge 2de leerjaar A basisoptie Sport

53° GO! atheneum Maerlant Van Maerlantstraat 1 8370 Blankenberge 2de leerjaar A basisoptie Sport

54° GO! technisch atheneum Brugge Rijselstraat 7 8200 Brugge 2de leerjaar A basisoptie Sport

55° GO! technisch atheneum Brugge Rijselstraat 7 8200 Brugge 2de leerjaar B basisoptie Sport

56° GO! technisch atheneum Diksmuide Kaaskerkestraat 22 8600 Diksmuide 2de leerjaar A basisoptie Voeding en horeca

57° GO! middenschool Ieper Plumerlaan 24 8900 Ieper 2de leerjaar A basisoptie Sport

58° GO!Da Vinci Atheneum Koekelare Moerestraat 20 8680 Koekelare 2de leerjaar A basisoptie Sport

59° GO!Da Vinci Atheneum Koekelare Moerestraat 20 8680 Koekelare 2de leerjaar B basisoptie Sport

60° GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graad Burgemeester Felix de Bethunelaa 4 8500 Kortrijk 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

61° GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graad Burgemeester Felix de Bethunelaa 4 8500 Kortrijk 2de leerjaar A basisoptie Sport

62° GO! athena Drie Hofsteden 1egrd Kortrijk Hugo Verriestlaan 155 8500 Kortrijk 2de leerjaar B basisoptie Sport

63° GO! athena Drie Hofsteden 1egrd Kortrijk Hugo Verriestlaan 155 8500 Kortrijk 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

64° GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut Leffingestraat 1 8400 Oostende 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

65° GO! MSKA Roeselare Hugo Verrieststraat 68 8800 Roeselare 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

66° GO! Atheneum Aalst Graanmarkt 14 9300 Aalst 2de leerjaar A basisoptie Sport

67° Scholen Da Vinci Parklaan 89 9100 Sint-Niklaas 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

68° GO! Atheneum Martinus Bilzen Sint Martinusstraat 3 3740 Bilzen 2de leerjaar A basisoptie Sport

69° GO! Next sportschool 1ste graad Vrijwilligersplein 3 3500 Hasselt 2de leerjaar A basisoptie Sport

70° GO! Next sportschool 1ste graad Vrijwilligersplein 3 3500 Hasselt 2de leerjaar B basisoptie Sport

71° GO! Next van Veldeke - Herx Dokter Vanweddingenlaan 10 3540 Herk-de-Stad 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

72° GO! Next van Veldeke - Herx Dokter Vanweddingenlaan 10 3540 Herk-de-Stad 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

73° GO! middenschool Voskenslaan Voskenslaan 60 9000 Gent 2de leerjaar A basisoptie Sport

74° Berthoutinstituut - Klein Seminarie 2 Bleekstraat 3 2800 Mechelen 2de leerjaar A basisoptie Sport

75° GO! atheneum en leefschool De Tandem Eikelstraat 41 9900 Eeklo 2de leerjaar A basisoptie Sport

76° Sport- en Handelsschool Turnhout Parklaan 52 2300 Turnhout 2de leerjaar A basisoptie Sport

77° Sport- en Handelsschool Turnhout Parklaan 52 2300 Turnhout 2de leerjaar B basisoptie Sport

78° Atlas College Genk 4 Collegelaan 9 3600 Genk 2de leerjaar B basisoptie Kunst en creatie

79° GO! K.A. Hoboken Distelvinklaan 22 2660 Antwerpen 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

80° ZAVO Groenstraat 13 1930 Zaventem 2de leerjaar A basisoptie Sport

81° ZAVO Groenstraat 13 1930 Zaventem 2de leerjaar B basisoptie Sport

82° Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut Tweebruggenstraat 55 9000 Gent 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

83° Sint-Bernarduscollege Marktplein 5 8620 Nieuwpoort 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

84° MS Sint-Rembert 1 Bruggestraat 23 8820 Torhout 2de leerjaar B basisoptie Sport

85° MS Sint-Rembert 1 Bruggestraat 23 8820 Torhout 2de leerjaar A basisoptie Sport

86° Don Boscocollege Eerste graad Grotesteenweg-Noord 113 9052 Gent 2de leerjaar A basisoptie Sport

87° GO! atheneum Zottegem Meerlaan 25 9620 Zottegem 2de leerjaar A basisoptie Sport

88° Don Bosco-Instituut EG Brusselstraat 283 1702 Dilbeek 2de leerjaar A basisoptie Sport

89° Don Bosco-Instituut EG Brusselstraat 283 1702 Dilbeek 2de leerjaar B basisoptie Sport

90° Sint-Andreas Middenschool Steensedijk 151 8400 Oostende 2de leerjaar A basisoptie Sport 91° GO! Spectrumschool Ruggeveldlaan 496 2100 Antwerpen 2de leerjaar A basisoptie Sport

92° GO! Spectrumschool Ruggeveldlaan 496 2100 Antwerpen 2de leerjaar B basisoptie Sport

93° Sint-Vincentius Zuidmoerstraat 125 9900 Eeklo 2de leerjaar A basisoptie Sport

94° avAnt Provinciale Middenschool Turnhoutsebaan 250 2100 Antwerpen 2de leerjaar A basisoptie Sport

95° GO! technisch atheneum Campus De Brug Vaartstraat 1 1800 Vilvoorde 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

96° Atlas College Genk 3 Collegelaan 1 3600 Genk 2de leerjaar A basisoptie Sport

97° Hasp-O 5 Diestersteenweg 146 3800 Sint-Truiden 2de leerjaar A basisoptie Sport

98° Mariagaard Eerste Graad Oosterzelesteenweg 80 9230 Wetteren 2de leerjaar A basisoptie Sport

99° Mariagaard Eerste Graad Oosterzelesteenweg 80 9230 Wetteren 2de leerjaar B basisoptie Sport

100° Mariagaard Eerste Graad Oosterzelesteenweg 80 9230 Wetteren 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

101° KSOM 1 Rozenberg 2 2400 Mol 2de leerjaar A basisoptie Sport

102° KSOM 1 Rozenberg 2 2400 Mol 2de leerjaar B basisoptie Sport

103° KSOM 3 Rozenberg 2 2400 Mol 2de leerjaar A basisoptie Sport

104° KSOM 3 Rozenberg 2 2400 Mol 2de leerjaar B basisoptie Sport

105° Atlas College Genk 2 Collegelaan 1 3600 Genk 2de leerjaar A basisoptie Topsport

106° Humaniora Voorzienigheid Demerstraat 12 3290 Diest 2de leerjaar A basisoptie Sport

107° Middenschool Kindsheid Jesu Kempische steenweg 400 3500 Hasselt 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

108° Mosa-RT E.G.S.2 Pelserstraat 33 3680 Maaseik 2de leerjaar A basisoptie Sport

109° WICO campus Mater Dei - 127837 Ursulinenstraat 17 3900 Pelt 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

110° GO! atheneum KAMSA Aarschot Pastoor Dergentlaan 47 3200 Aarschot 2de leerjaar A basisoptie Sport

111° Guldensporencollege 11 Beekstraat 21 8500 Kortrijk 2de leerjaar A basisoptie Kunst en creatie

112° RHIZO 4 Beheerstraat 10 8500 Kortrijk 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

113° Freinetschool Keerpunt de Haveskerckelaan 25 1190 Vorst 2de leerjaar A basisoptie Freinetpedagogie

114° VLOT! H.-Hartlaan 1_A 9160 Lokeren 2de leerjaar B basisoptie Voeding en horeca

115° GO! SO De Vesten Herentals eerste graad Augustijnenlaan 31 2200 Herentals 2de leerjaar A basisoptie Sport

Art. 2.

Aan de volgende onderwijsinstellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 179 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, voor het schooljaar 2020-2021 toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Instituut Sint-Maria Lovelingstraat 8 2060 Antwerpen 2e gr Grafische media TSO studiegebied : Grafische communicatie en media concordantie : STEM 2de Dubbel tso Grafische technieken

2° Stedelijk Lyceum Linkeroever Gloriantlaan 60 2050 Antwerpen 3e gr Moderne talen-topsport ASO studiegebied : Sport concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Topsport-Economie

3° Don Bosco-Mariaberginstituut Kloosterstraat 70 2910 Essen 2e gr Industriële wetenschappen TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

4° Technisch Instituut Scheppers Scheppersstraat 9 2200 Herentals 2e gr Elektrische installaties BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 2de Arbeid bso Elektriciteit

5° Francesco-Paviljoen Scheppersstraat 9 2200 Herentals 2e gr Beeldende en architecturale vorming KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Architecturale en beeldende vorming

6° Colomaplus bovenbouw 2 Tervuursesteenweg 2 2800 Mechelen 3e gr Toegepaste beeldende kunst KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 3de Dubbel kso Beeldende kunst

7° COOVISecundaironderwijs Emile Grysonlaan 1 1070 Anderlecht 3e leerjaar in de 3e graad Slagerij-fijnkosttraiteur BSO studiegebied : Voeding concordantie : Voeding en horeca Se-n-Se Culinair slager

8° Lutgardiscollege de Wahalaan 11 1160 Oudergem 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

9° Heilig Hartinstituut Kessel-Lo Jozef Pierrestraat 56 3010 Leuven 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

10° Sint-Donatusinstituut Marktstraat 1 1785 Merchtem 2e gr Verzorging-voeding BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Zorg en welzijn

11° TechnOV Zennelaan 51_53 1800 Vilvoorde 3e gr Industriële ICT TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Doorstroom tso Informatie- en communicatiewetenschappen

12° Sint-Jozef Sint-Pieter Weststraat 86 8370 Blankenberge 2e gr Sociale en technische wetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Doorstroom tso Maatschappij- en welzijnswetenschappen Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school V.T.I. Zeebrugge, Ploegstaart 38, 8380 Zeebrugge, schoolnummer 131342.

13° Spes Nostra 1 Mellestraat 1 8501 Kortrijk 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

14° Spes Nostra 1 Mellestraat 1 8501 Kortrijk 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

15° Lyceum Ieper Maloulaan 2 8900 Ieper 3e gr Grieks-Latijn ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-Latijn

16° Don Boscocollege Don Boscolaan 30 8500 Kortrijk 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

17° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 2e gr Moderealisatie en -presentatie BSO studiegebied : Mode concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Moderealisatie en textielverzorging Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

18° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 2e gr Verzorging-voeding BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Zorg en welzijn Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

19° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 3e gr Moderealisatie en -verkoop BSO studiegebied : Mode concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Moderealisatie Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

20° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 3e gr Verzorging BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Verzorging Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

21° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 3e leerjaar in de 3e graad Kinderzorg BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Kinderbegeleider Op voorwaarde van afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

22° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 3e leerjaar in de 3e graad Modespecialisatie en trendstudie BSO studiegebied : Mode concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Ontwikkelaar prototypes mode Op voorwaarde van afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

23° Sint-Jozef Alfons Pieterslaan 21 8400 Oostende 3e leerjaar in de 3e graad Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Zorgkundige Op voorwaarde van afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in het College Petrus en Paulus, Vindictivelaan 9, 8400 Oostende, schoolnummer 35162.

24° Burgerschool Kattenstraat 7 8800 Roeselare 2e gr Audiovisuele vorming KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Beeldende en audiovisuele vorming

25° V.T.I. Sint-Aloysius Papebrugstraat 8_A 8820 Torhout 3e gr Autotechnieken TSO studiegebied : Auto concordantie : STEM 3de Dubbel tso Autotechnieken

26° Gemeentelijk Technisch Instituut Europalaan 1 9120 Beveren 2e gr Houttechnieken TSO studiegebied : Hout concordantie : STEM 2de Dubbel tso Houtechnieken

27° Sint-Annainstituut Zuidmoerstraat 125 9900 Eeklo 2e gr Bio-esthetiek TSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Dubbel tso Wellness en lifestyle

28° Sint-Franciscus Evergem Schepenhuisstraat 4 9940 Evergem 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

29° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 2e gr Haarzorg BSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Haar- en schoonheidsverzorging Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

30° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 2e gr Handel TSO studiegebied : Handel concordantie : Economie en organisatie 2de Dubbel tso Bedrijf en organisatie Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

31° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 2e gr Sociale en technische wetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Dubbel tso Maatschappij en welzijn Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

32° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 2e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

33° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 2e gr Verzorging-voeding BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Zorg en welzijn Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

34° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Boekhouden-informatica TSO studiegebied : Handel concordantie : Economie en organisatie 3de Doorstroom tso Bedrijfswetenschappen Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

35° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Haarzorg BSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Haarverzorging Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

36° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Handel TSO studiegebied : Handel concordantie : Economie en organisatie 3de Dubbel tso Bedrijfsorganisatie Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

37° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Sociale en technische wetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Dubbel tso Gezondheidszorg Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

38° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie concordantie : STEM 3de Doorstroom tso Technologische wetenschappen en engineering Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

39° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Verzorging BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Verzorging Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

40° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e leerjaar in de 3e graad Haarstilist BSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Kapper-stylist Op voorwaarde van afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

41° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e leerjaar in de 3e graad Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Zorgkundige Op voorwaarde van geleidelijke afbouw vanaf 1 september 2020 van hetzelfde structuurondereel in de school Sint-Catharinacollege1, Collegestraat 11, 9500 Geraardsbergen, schoolnummer 36608.

42° Sint-Bavohumaniora Reep 4 9000 Gent 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

43° KOHa Sint-Jozef Jagerstraat 5 9220 Hamme 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

44° Visitatie Zandloperstraat 8 9030 Gent 3e leerjaar in de 3e graad Kantooradministratie en gegevensbeheer BSO studiegebied : Handel concordantie : Economie en organisatie Se-n-Se Commercieel assistent

45° Sint-Franciscusinstituut Tuinstraat 105 9090 Melle 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

46° GO! atheneum Merelbeke Potaardeberg 59 9820 Merelbeke 2e gr Bouw- en houtkunde TSO studiegebied : Bouw concordantie : STEM 2de Dubbel tso Bouwtechnieken

47° Bernardusscholen 2 Hoogstraat 30 9700 Oudenaarde 3e gr Grieks-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-Latijn

48° Bernardusscholen 2 Hoogstraat 30 9700 Oudenaarde 3e gr Grieks-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

49° weTech academy Breedstraat 152 9100 Sint-Niklaas 3e gr Mechanisch onderhoud BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Arbeid bso Onderhoudsmechanica

50° Don Boscocollege Grotesteenweg-Noord 113 9052 Gent 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

51° Provinciale Secundaire School Stationsstraat 36 3590 Diepenbeek 2e gr Houttechnieken TSO studiegebied : Hout concordantie : STEM 2de Dubbel tso Houtechnieken

52° Stedelijke Humaniora Europalaan 10 3650 Dilsen-Stokkem 2e gr Schilderwerk en decoratie BSO studiegebied : Bouw concordantie : STEM 2de Arbeid bso Schilderen en decoratie

53° HastKatholiekOnderwijsHasselt Kleine Breemstraat 7 3500 Hasselt 2e gr Beeldende en architecturale kunsten KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Dubbel kso Architecturale en beeldende kunsten

54° Mosa-RT T.I.St.-Jansberg A Sint-Jansberg 39 3680 Maaseik 3e gr Industriële ICT TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Dubbel tso Industriële ICT

55° Provinciale Technische School Europaplein 36 3630 Maasmechelen 3e gr Carrosserie BSO studiegebied : Auto concordantie : STEM 3de Arbeid bso Koetswerk

56° GO! atheneum Beveren-Waas Donkvijverstraat 30 9120 Beveren 2e gr Bio-esthetiek TSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Dubbel tso Wellness en lifestyle

57° GO! atheneum Beveren-Waas Donkvijverstraat 30 9120 Beveren 2e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Humane wetenschappen

58° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 2e gr Beeldende en architecturale vorming KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Architecturale en beeldende vorming

59° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Arbeid bso Beweging en sport

60° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

61° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

62° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

63° GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800 Mechelen 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wiskunde

64° GO! technisch atheneum Halle Kluisstraat 1 1500 Halle 3e gr Industriële ICT TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Dubbel tso Industriële ICT

65° GO! atheneum Keerbergen Vlieghavenlaan 18 3140 Keerbergen 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

66° GO! atheneum 1 Brugge -centrum Sint-Clarastraat 46 8000 Brugge 2e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

67° GO! atheneum 1 Brugge -centrum Sint-Clarastraat 46 8000 Brugge 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

68° GO! technisch atheneum Brugge Rijselstraat 7 8200 Brugge 3e gr Industriële ICT TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Dubbel tso Industriële ICT

69° GO! technisch atheneum Diksmuide Kaaskerkestraat 22 8600 Diksmuide 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

70° GO! technisch atheneum Diksmuide Kaaskerkestraat 22 8600 Diksmuide 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

71° GO! technisch atheneum Diksmuide Kaaskerkestraat 22 8600 Diksmuide 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wiskunde

72° GO! Atlas atheneum Gistel Callaertswalledreef 8 8470 Gistel 3e leerjaar in de 3e graad Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Zorgkundige

73° GO! athena campus Heule Guido Gezellelaan 10 8501 Kortrijk 3e gr Podiumtechnieken TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Dubbel tso Podiumtechnieken

74° GO!Atheneum Calmeyn De Panne St.-Elisabethlaan 4 8660 De Panne 3e leerjaar in de 3e graad Banketaannemer-traiteur BSO studiegebied : Voeding concordantie : Voeding en horeca Se-n-Se Culinair slager

75° GO!MSKA Roeselare Groenestraat 170 8800 Roeselare 2e gr Beeldende en architecturale vorming KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Architecturale en beeldende vorming

76° GO!MSKA Roeselare Groenestraat 170 8800 Roeselare 2e gr Dans KSO studiegebied : Podiumkunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Dans

77° GO!MSKA Roeselare Groenestraat 170 8800 Roeselare 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

78° GO!MSKA Roeselare Groenestraat 170 8800 Roeselare 2e gr Publiciteit en etalage BSO studiegebied : Decoratieve technieken concordantie : Kunst en creatie 2de Arbeid bso Decor en Etalage

79° GO! atheneum Denderleeuw Kouterbaan 20 9470 Denderleeuw 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

80° GO! atheneum Dendermonde Zuidlaan 3 9200 Dendermonde 2e gr Sportwetenschappen ASO studiegebied : Sport concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Sportwetenschappen

81° GO! talent Dendermonde Begijnhoflaan 1 9200 Dendermonde 2e gr Beeldende en architecturale kunsten KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Dubbel kso Architecturale en beeldende kunsten

82° GO! talent Dendermonde Begijnhoflaan 1 9200 Dendermonde 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

83° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 2e gr Elektriciteit-elektronica TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

84° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 2e gr Grieks-Latijn ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Grieks-Latijn

85° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 2e gr Schilderwerk en decoratie BSO studiegebied : Bouw concordantie : STEM 2de Arbeid bso Schilderen en decoratie

86° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 2e gr Toerisme TSO studiegebied : Toerisme concordantie : Taal en cultuur 2de Dubbel tso Toerisme

87° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

88° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 3e leerjaar in de 3e graad Mecanicien voor onderhoud en herstel van motorfietsen BSO studiegebied : Auto concordantie : STEM 3de Arbeid bso Fiets-, brom- en motorfietsinstallaties

89° GO! lyceum Gent Kortrijksesteenweg 12 9000 Gent 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

90° GO! lyceum Gent Kortrijksesteenweg 12 9000 Gent 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

91° GO! lyceum Gent Kortrijksesteenweg 12 9000 Gent 3e leerjaar in de 3e graad Kinderzorg BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Kinderbegeleider

92° GO! middenschool MIRA Loystraat 70 9220 Hamme 2e gr Toerisme TSO studiegebied : Toerisme concordantie : Taal en cultuur 2de Dubbel tso Taal en communicatie

93° GO! technisch atheneum Lokeren Azalealaan 21 9160 Lokeren 2e gr Bio-esthetiek TSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Dubbel tso Wellness en lifestyle

94° GO! technisch atheneum Lokeren Azalealaan 21 9160 Lokeren 2e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 2de Dubbel tso Sport

95° GO! atheneum Ninove Dreefstraat 31 9400 Ninove 3e gr Jeugd- en gehandicaptenzorg TSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Dubbel tso Opvoeding en begeleiding

96° Scholen Da Vinci Parklaan 89 9100 Sint-Niklaas 3e gr Grieks-Latijn ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-Latijn

97° GO! atheneum Campus Kompas Wetteren Noordlaan 10 9230 Wetteren 2e gr Haarzorg BSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Arbeid bso Haar- en schoonheidsverzorging

98° GO! atheneum Campus Kompas Wetteren Noordlaan 10 9230 Wetteren 2e gr Verkoop BSO studiegebied : Handel concordantie : Economie en organisatie 2de Arbeid bso Organisatie en logistiek

99° GO! atheneum Campus Kompas Wetteren Noordlaan 10 9230 Wetteren 3e leerjaar in de 3e graad Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Zorgkundige

100° GO! Atheneum Martinus Bilzen Sint Martinusstraat 3 3740 Bilzen 2e gr Sportwetenschappen ASO studiegebied : Sport concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Sportwetenschappen

101° GO! Atheneum Martinus Bilzen Sint Martinusstraat 3 3740 Bilzen 3e gr Lichamelijke opvoeding en sport TSO studiegebied : Sport concordantie : Sport 3de Dubbel tso Sportbegeleiding

102° GO! Atheneum Bree Millenstraat 14 3960 Bree 3e gr Verzorging BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Verzorging

103° GO! Campus Genk ALTEA Sint-Lodewijkstraat 26 3600 Genk 3e gr Moderne talen-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Moderne talen-wetenschappen

104° GO! Next het atheneum Capucienenstraat 28 3500 Hasselt 3e gr Grieks-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-wiskunde

105° GO! Next het atheneum Capucienenstraat 28 3500 Hasselt 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wiskunde

106° GO! Next het atheneum Capucienenstraat 28 3500 Hasselt 3e gr Moderne talen-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Moderne talen-wetenschappen

107° GO! Next het atheneum Capucienenstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar in de 3e graad Bijzondere wetenschappelijke vorming ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend Se-n-Se Bijzondere wetenschappelijke vorming na structuuronderdeel met dubbele finaliteit en doorstroomfinaliteit (onderwijskwalificatie 4)

108° GO! Next Level X Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e gr Autotechnieken TSO studiegebied : Auto concordantie : STEM 3de Dubbel tso Autotechnieken

109° GO! atheneum Leopoldsburg Atheneumstraat 2 3970 Leopoldsburg 3e leerjaar in de 3e graad Kinderzorg BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn Se-n-Se Kinderbegeleider

110° GO! Atheneum Campus Van Eyck Maaseik Burgemeester Philipslaan 19_A 3680 Maaseik 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

111° GO! Maxwell Onderwijsstraat 11 3630 Maasmechelen 3e gr Mechanisch onderhoud BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Arbeid bso Onderhoudsmechanica

112° GO! atheneum VOX Pelt Leopoldlaan 45 3900 Pelt 3e gr Economie-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-moderne talen

113° GO! atheneum VOX Pelt Leopoldlaan 45 3900 Pelt 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

114° GO! atheneum VOX Pelt Leopoldlaan 45 3900 Pelt 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

115° Provinciale Secundaire School Hasselt Gouverneur Verwilghensingel 3 3500 Hasselt 2e gr Creatie en mode TSO studiegebied : Mode concordantie : Kunst en creatie 2de Dubbel tso Creatie en mode

116° Stedelijke Academie voor Schone Kunsten Katelijnestraat 86 8000 Brugge 2e gr Dans KSO studiegebied : Podiumkunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Dans

117° Lemmensinstituut Secundair Onderwijs Lemmensberg 3 3000 Leuven 2e gr Dans KSO studiegebied : Podiumkunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Dans

118° Lemmensinstituut Secundair Onderwijs Lemmensberg 3 3000 Leuven 3e leerjaar in de 3e graad Bijzondere vorming woordkunst-drama KSO studiegebied : Podiumkunsten concordantie : Overschrijdend Se-n-Se Bijzondere vorming woordkunst-drama na structuuronderdeel met dubbele finaliteit en doorstroomfinaliteit (onderwijskwalificatie 4)

119° GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart Wollemarkt 36 2800 Mechelen 2e gr Toerisme TSO studiegebied : Toerisme concordantie : Voeding en horeca 2de Dubbel tso Toerisme

120° Sint-Jan Berchmansinstituut ASO-TSO-BSO Begijnhofstraat 3 2870 Puurs-Sint-Amands 2e gr Industriële wetenschappen TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

121° ZAVO Groenstraat 13 1930 Zaventem 3e gr Mechanisch onderhoud BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Arbeid bso Onderhoudsmechanica

122° GO! atheneum Tervuren Hippolyte Boulengerlaan 7 3080 Tervuren 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

123° Atheneum Wispelberg Wispelbergstraat 2 9000 Gent 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

124° Provinciaal Technisch Instituut Graaf Karel de Goedelaan 7 8500 Kortrijk 2e gr Industriële wetenschappen TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

125° GO! atheneum Zottegem Meerlaan 25 9620 Zottegem 2e gr Grieks-Latijn ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Grieks-Latijn

126° GO! atheneum Zottegem Meerlaan 25 9620 Zottegem 3e leerjaar in de 3e graad Bijzondere wetenschappelijke vorming ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend Se-n-Se Bijzondere wetenschappelijke vorming na structuuronderdeel met dubbele finaliteit en doorstroomfinaliteit (onderwijskwalificatie 4)

127° GO! atheneum Gentbrugge Ooievaarsnest 3 9050 Gent 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

128° GO! Spectrumschool Ruggeveldlaan 496 2100 Antwerpen 3e gr Verzorging BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Verzorging

129° STM Zandstraat 101 2300 Turnhout 3e gr Mechanisch onderhoud BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit concordantie : STEM 3de Arbeid bso Onderhoudsmechanica

130° STM Zandstraat 101 2300 Turnhout 2e gr Grafische media TSO studiegebied : Grafische communicatie en media concordantie : STEM 2de Dubbel tso Grafische technieken

131° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 2e gr Restaurant en keuken BSO studiegebied : Voeding concordantie : Voeding en horeca 2de Arbeid bso Restaurant en keuken

132° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 2e gr Toerisme TSO studiegebied : Toerisme concordantie : Voeding en horeca 2de Dubbel tso Toerisme

133° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 3e gr Landbouw BSO studiegebied : Land- en tuinbouw concordantie : Land- en tuinbouw 3de Arbeid bso Dier en milieu

134° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 3e gr Moderne talen-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Moderne talen-wetenschappen

135° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 3e gr Organisatiehulp BSO studiegebied : Personenzorg concordantie : Maatschappij en welzijn 3de Arbeid bso Assistentie in wonen, zorg en welzijn

136° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 3e gr Planttechnische wetenschappen TSO studiegebied : Land- en tuinbouw concordantie : Land- en tuinbouw 3de Dubbel tso Agrotechnieken plant

137° GO! atheneum Herzele De Tramzate 9 9550 Herzele 2e gr Bio-esthetiek TSO studiegebied : Lichaamsverzorging concordantie : Maatschappij en welzijn 2de Dubbel tso Wellness en lifestyle

138° GO! atheneum Vilvoorde Leopoldstraat 22 1800 Vilvoorde 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Economie-wiskunde

139° GO! technisch atheneum Campus De Brug Vaartstraat 1 1800 Vilvoorde 2e gr Audiovisuele vorming KSO studiegebied : Beeldende kunsten concordantie : Kunst en creatie 2de Doorstroom kso Beeldende en audiovisuele vorming

140° Klein Seminarie Zuidstraat 27 8800 Roeselare 3e gr Grieks-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-wiskunde

141° GO! atheneum Lokeren Azalealaan 2 9160 Lokeren 2e gr Sportwetenschappen ASO studiegebied : Sport concordantie : Overschrijdend 2de Doorstroom aso Sportwetenschappen

142° Sint-Niklaasinstituut Bergense Steenweg 1421 1070 Anderlecht 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

143° Sint-Ursula-Instituut 1 Bosstraat 9 2861 Sint-Katelijne-Waver 3e gr Grieks-Latijn ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Grieks-Latijn

144° Inspirocollege Herebaan-West 41 3530 Houthalen-Helchteren 2e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie concordantie : STEM 2de Doorstroom tso Technologische wetenschappen

145° GO! atheneum Zaventem Hoogstraat 50 1930 Zaventem 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-moderne talen

146° GO! atheneum Zaventem Hoogstraat 50 1930 Zaventem 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wetenschappen

147° GO! atheneum Tienen Gilainstraat 70 3300 Tienen 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs concordantie : Overschrijdend 3de Doorstroom aso Latijn-wiskunde

Art. 3.

Aan de volgende onderwijsinstellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 179/1 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, voor het schooljaar 2020-2021 toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen:

1° Maria Assumptalyceum ASO-TSO-BSO Stalkruidlaan 1 1020 Brussel 3e gr Sociale en technische wetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg

2° GO! technisch atheneum Halle Kluisstraat 1 1500 Halle 3e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie

3° Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool Molenbaan 54 1785 Merchtem 3e leerjaar in de 3e graad Veehouderij en landbouwteelten BSO studiegebied : Land- en tuinbouw

4° Sint-Norbertusinstituut Amerikalei 47 2000 Antwerpen 3e gr Farmaceutisch-technisch assistent TSO studiegebied : Chemie

5° Provinciaal Instituut PIVA Desguinlei 244 2018 Antwerpen 3e gr Voedingstechnieken TSO studiegebied : Voeding

6° Stedelijk Lyceum Lamorinière Lamorinièrestraat 248 2018 Antwerpen 3e gr Sociale en technische wetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg

7° Stedelijk Lyceum Quellin Quellinstraat 31 2018 Antwerpen 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

8° Stedelijk Lyceum Zuid August Leyweg 3 2020 Antwerpen 3e gr Lassen-constructie BSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit

9° Stedelijk Lyceum Waterbaan Waterbaan 159 2100 Antwerpen 3e gr Biotechnische wetenschappen TSO studiegebied : Land- en tuinbouw

10° JOMA secundair Merksem Maantjessteenweg 130 2170 Antwerpen 3e gr Verzorging BSO studiegebied : Personenzorg

11° GO! Atheneum Heist Boudewijnlaan 61 2220 Heist-op-den-Berg 3e gr Biotechnische wetenschappen TSO studiegebied : Land- en tuinbouw

12° Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs Gravin Elisabethlaan 30 2320 Hoogstraten 3e gr Industriële wetenschappen TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit

13° githo nijlen Gemeentestraat 41 2560 Nijlen 3e gr Wetenschappen-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

14° GO! Atheneum Klein-Brabant Lindestraat 123 2880 Bornem 3e gr Techniek-wetenschappen TSO studiegebied : Chemie

15° GO! Atheneum Klein-Brabant Lindestraat 123 2880 Bornem 3e gr Wetenschappen-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

16° Don Bosco-Mariaberginstituut Kloosterstraat 70 2910 Essen 3e gr Mechanische vormgevingstechnieken TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit

17° Sint-Michielsinstituut Tremelobaan 4 3140 Keerbergen 3e leerjaar in de 3e graad Thuis- en bejaardenzorg/zorgkundige BSO studiegebied : Personenzorg

18° GO! atheneum Leopoldsburg Atheneumstraat 2 3970 Leopoldsburg 3e gr Grieks-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

19° GO! atheneum Leopoldsburg Atheneumstraat 2 3970 Leopoldsburg 3e gr Gezondheids- en welzijnswetenschappen TSO studiegebied : Personenzorg

20° GO! technisch atheneum Brugge Rijselstraat 7 8200 Brugge 3e gr Wetenschappen-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

21° GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut Leffingestraat 1 8400 Oostende 3e gr Humane wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

22° GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut Leffingestraat 1 8400 Oostende 3e gr Moderne talen-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

23° Guldensporencollege 10 Beekstraat 21 8500 Kortrijk 3e gr Bouw- en houtkunde TSO studiegebied : Bouw

24° Provinciaal Technisch Instituut Graaf Karel de Goedelaan 7 8500 Kortrijk 3e leerjaar in de 3e graad Gespecialiseerde Dierenverzorging BSO studiegebied : Land- en tuinbouw

25° Sint-Catharinacollege2 Kleine Karmelietenstraat 3 9500 Geraardsbergen 3e gr Industriële wetenschappen TSO studiegebied : Mechanica-elektriciteit

26° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

27° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Economie-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

28° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Economie-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

29° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Economie-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

30° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Latijn-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

31° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Wetenschappen-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

32° GO! atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 9840 De Pinte 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

33° Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& Kunst Hofbilkstraat 21 9940 Evergem 3e gr Wetenschappen-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

34° Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& Kunst Hofbilkstraat 21 9940 Evergem 3e gr Moderne talen-wetenschappen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

35° Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& Kunst Hofbilkstraat 21 9940 Evergem 3e gr Latijn-wiskunde ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

36° Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& Kunst Hofbilkstraat 21 9940 Evergem 3e gr Latijn-moderne talen ASO studiegebied : Algemeen secundair onderwijs

Art. 4.

De Vlaamse minister, bevoegd voor Onderwijs, is belast met de uitvoering van dit besluit.