Opleidingsinformatie

Het ABC van de onderwijsregelgeving basisonderwijs
Ben je nieuw op het schoolsecretariaat? Vind je het moeilijk om je weg te vinden in complexe onderwijsregelgeving? Dan is de ABC-opleiding zeker iets voor jou.
Op het programma:
- een introductie over AGODI
- info over school- en personeelsregelgeving
- een kennismaking met onze onderwijswebsite en online toepassingen
- netwerkmoment met de dossierspecialisten leerlingen, de relatiebeheerders en de dossierspecialisten personeel
- thematafels waar je terecht kan met je vragen over een specifiek onderwerp
Programma opleidingsdag 1 | Programma opleidingsdag 2 |
08.45 uur: ontvangst met koffie 09.15 uur: verwelkoming en kennismaking met AGODI 10.45 uur: het ABC van de leerlingenadministratie en kennismaking met de schoolregelgeving (TOAH, onthaalonderwijs, Mijn Onderwijs, …) 12.45 uur: vervolg programma voormiddag 13.15 uur: wegwijs op de onderwijswebsite 14.00 uur: netwerkmoment met de dossierspecialisten leerlingen / relatiebeheerders 14.45 uur: thematafels 16.00 uur: verwachte eindtijd | 08.45 uur: ontvangst met koffie 09.15 uur: elektronische communicatie in het kader van de personeelsadministratie 10.45 uur: terminologie en afkortingen in de personeelsregelgeving 12.45 uur: indiensttreding en verlofstelsels 13.45 uur: netwerkmoment met de dossierspecialisten personeel / relatiebeheerders 16.00 uur: verwachte eindtijd |
Praktische informatie

Waar en wanneer?
De ABC-opleiding is een tweedaagse opleiding en vindt plaats in het Hendrik Consciencegebouw in Brussel. We ontvangen je graag vanaf 08:45 uur. Starten doen we om 09:15 uur, afsluiten ten laatste om 16:00.
Opleidingsdag 1 vindt plaats op 11 februari 2025
Opleidingsdag 2 vindt plaats op 25 februari 2025
Opgelet!
Deze opleiding bestaat uit twee opleidingsdagen. Je kan je inschrijven voor één opleidingsdag of beide opleidingsdagen.
Indien er geen vrije plaatsen meer zijn, kan je je inschrijven op de reservelijst.
Privacy
Bescherming van persoonsgegevens
AGODI gebruikt jouw persoonlijke gegevens om je inschrijving te registreren en om je te kunnen contacteren als dat daarvoor nodig blijkt.
In geen geval zullen wij de gegevens bekend maken aan derden, noch ze gebruiken of laten gebruiken voor commerciële doeleinden.
Je gegevens worden bewaard tot 1 september van het schooljaar volgend op je inschrijving, zodat we onze opleidingen kunnen evalueren of om je verder op de hoogte te kunnen houden van het toekomstig aanbod. Na die datum worden je gegevens uit onze databanken verwijderd.
Verplichte en facultatieve informatie
Jouw naam, voornaam en e-mailadres moet je ons verstrekken, omdat die gegevens noodzakelijk zijn voor de registratie. De andere gegevens zijn facultatief.
Ontvanger(s)
Vlaams Ministerie van Onderwijs en Vorming AGODI - Agentschap voor Onderwijsdiensten Koning Albert II-laan 15 1210 Brussel
Verantwoordelijken
Bruno Lamelyn
Elke Defranc
Beveiliging
Wij hebben de nodige veiligheidsmaatregelen ingevoerd om het verlies, het onrechtmatig gebruik of de wijziging te voorkomen van persoonlijke gegevens. AGODI beschikt ook over een procedure om met gegevenslekken om te gaan.
Jouw rechten
Je kunt via mail aan dpo.agodi@ond.vlaanderen.be vragen welke persoonsgegevens we verwerken en je kunt ze laten verbeteren of verwijderen. We vragen dan een bewijs van jouw identiteit, zodat we jouw gegevens niet meedelen aan iemand die er geen recht op heeft. Als je vragen hebt over de manier waarop we jouw gegevens verwerken, kun je contact opnemen met onze functionaris voor gegevensbescherming via mail aan dpo.agodi@ond.vlaanderen.be. Ben je het niet eens met de manier waarop we jouw gegevens verwerken, dan kun je je wenden tot de bevoegde toezichthoudende autoriteit. Ons beleid op het vlak van gegevensverwerking vind je op Privacyverklaring AGODI | Vlaams Ministerie van Onderwijs en Vorming (vlaanderen.be).