Instelling voor deeltijds kunstonderwijs

naam Academie Berchem beeldende kunsten
adres Onze-Lieve-Vrouwstraat 25
2600 Berchem
telefoon 03 239 02 84
fax 03 239 02 84
e-mail info.beeld@academieberchem.be
website www.academieberchem.be
directeur Geertje BRUYNINCKX
bestuur
instellingsnummer 49767

Vestigingen deeltijds kunstonderwijs

1. Onze-Lieve-Vrouwstraat 25, 2600 Berchem
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
Derde graad
beeldatelier (jongeren), beeldatelier (volwassenen), audiovisueel atelier (jongeren), digitaal beeldatelier (jongeren), digitaal beeldatelier (volwassenen), initiatieatelier (volwassenen)
Vierde graad
studierichting beeldend kunstenaar: beeldhouwen en ruimtelijke kunst, grafiekkunst, keramiek, schilderkunst, tekenkunst
studierichting juweelontwerper/goudsmid: juweelontwerp/edelmetaal
studierichting ontwerper: grafisch ontwerp en illustratie, interieurontwerp, kunstambacht: boekkunst (boekbinden), kunstambacht: glaskunst
Kortlopende projecten
beeldende en audiovisuele cultuur
Specialisatie
glasschilderkunst, grafiekkunst, keramiek, tekenkunst, grafisch ontwerp en illustratie, interieurontwerp, kunstambacht: boekkunst (boekbinden), kunstambacht: glaskunst
grafiekkunst, keramiek, tekenkunst, grafisch ontwerp en illustratie, interieurontwerp, kunstambacht: boekkunst (boekbinden), kunstambacht: glaskunst
2. Sint-Hubertusstraat 12, 2600 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Derde graad
beeldatelier (jongeren)
3. Willem van Haechtlaan 66, 2050 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
4. Brederodestraat 119, 2000 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
5. Willem Van Laarstraat 21, 2600 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Derde graad
beeldatelier (jongeren), initiatieatelier (volwassenen)
Vierde graad
studierichting beeldend kunstenaar: beeldhouwen en ruimtelijke kunst, levend model, projectatelier, schilderkunst
studierichting juweelontwerper/goudsmid: juweelontwerp/edelmetaal
studierichting ontwerper: kunstambacht: boekkunst (boekbinden)
Specialisatie
beeldhouwen en ruimtelijke kunst, levend model, projectatelier, schilderkunst, juweelontwerp/edelmetaal
beeldhouwen en ruimtelijke kunst, projectatelier, schilderkunst
6. Durletstraat 8, 2018 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
7. Ramskapellestraat 43, 2600 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
8. Markgravelei 149, 2018 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
9. Helmstraat 32, 2140 Borgerhout
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
10. Louizastraat 17, 2000 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
12. Gerard Le Grellelaan 5, 2020 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
13. Pestalozzistraat 5, 2020 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier
15. Belgiëlei 99, 2018 Antwerpen
beeldende en audiovisuele kunsten
Eerste graad
beeldatelier
Tweede graad
beeldatelier