School voor voltijds gewoon secundair onderwijs

naam
Stedelijk Lyceum Cadix
adres
Cadixstraat 2
2000 Antwerpen
telefoon
03 432 70 00
onderwijsnet
Officieel gesubsidieerd onderwijs
directeur
Inge Van de Velde
instellingsnummer
28721
verslagen
herstructureringen
  • overheveling naar 28639 op 01/09/2016
  • overheveling naar 29331 op 01/09/2012
  • overheveling naar 111732 op 01/09/2012
  • overheveling naar 29306 op 01/09/2015
  • Opslorping van 111732 op 01/09/2014

Vestigingen secundair onderwijs

1. Cadixstraat 2, 2000 Antwerpen
2de en 3de graad BSO 2de graad 3de graad
studiegebied Grafische communicatie en media
Drukken en afwerken - 6
Drukvoorbereiding - 5-6
Grafische opmaaksystemen - 7
Andere studierichtingen
Haar- en schoonheidsverzorging 3 -
Printmedia 4 -
studiegebied Lichaamsverzorging
Haarstilist - 7
Haarzorg - 5-6
studiegebied Decoratieve technieken
Publiciteit en illustratie - 7
Publiciteitsgrafiek - 5-6
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
studiegebied Beeldende kunsten
Audiovisuele vorming - 5-6
Vrije beeldende kunst - 5-6
Andere studierichtingen
Beeldende en audiovisuele kunsten 3 -
Beeldende en audiovisuele vorming 3 -
Fotografie 3 -
Grafische technieken (domein K&C) 3 -
Woordkunst-drama 3 -
studiegebied Podiumkunsten
Woordkunst-drama - 5-6
2de en 3de graad TSO 2de graad 3de graad
studiegebied Fotografie
Fotografie - 5-6
studiegebied Lichaamsverzorging
Grime - Se-n-Se
studiegebied Grafische communicatie en media
Multimedia - 5-6
4. Vuurkruisenlaan 16, 2170 Antwerpen
1ste graad
1ste leerjaar A
1ste leerjaar B
2A Kunst en creatie
2A Stem-technieken (toepassingsgericht)
2A Stem-wetenschappen (meer conceptueel)
2B Kunst en creatie - Maatschappij-welzijn
2B Kunst en creatie - Stem-technieken
2B Stem-technieken
7. Eikenstraat 8, 2000 Antwerpen
2de en 3de graad BSO 2de graad 3de graad
Andere studierichtingen
Haar- en schoonheidsverzorging 3 -
studiegebied Lichaamsverzorging
Haarstilist - 7
Haarzorg - 5-6
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
studiegebied Beeldende kunsten
Audiovisuele vorming - 5-6
Andere studierichtingen
Beeldende en audiovisuele vorming 3 -
Fotografie 3 -
2de en 3de graad TSO 2de graad 3de graad
studiegebied Fotografie
Fotografie - 5-6
8. Noorderlaan 52 bus C, 2060 Antwerpen
2de en 3de graad BSO 2de graad 3de graad
studiegebied Bouw
Decoratie en restauratie schilderwerk - 7
Schilderwerk en decoratie - 5-6
studiegebied Decoratieve technieken
Publiciteit en illustratie - 7
Publiciteitsgrafiek - 5-6
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
Andere studierichtingen
Grafische technieken (domein K&C) 3 -
2de en 3de graad TSO 2de graad 3de graad
studiegebied Grafische communicatie en media
Multimedia - 5-6
12. Maria Pijpelincxstraat 1, 2000 Antwerpen
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
studiegebied Podiumkunsten
Bijzondere vorming dans - 7
16. Bredastraat 25, 2060 Antwerpen
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
Andere studierichtingen
Beeldende en audiovisuele kunsten 3 -
Woordkunst-drama 3 -
studiegebied Podiumkunsten
Woordkunst-drama - 5-6
17. Van Praetlei 145, 2170 Antwerpen
Graadloos
Onthaaljaar anderstalige nieuwkomer
18. Kempischdok-Westkaai 61, 2000 Antwerpen
2de en 3de graad BSO 2de graad 3de graad
Andere studierichtingen
Artistiek-creatieve bewerkingen 3-4 -
Decor en etalage 3 -
Printmedia 3 -
studiegebied Decoratieve technieken
Decor- en standenbouw - 7
Etalage en standendecoratie - 5-6
studiegebied Grafische communicatie en media
Drukken en afwerken - 5-6
Drukvoorbereiding - 5-6
Grafische opmaaksystemen - 7
Meerkleurendruk-drukwerkveredeling - 7
studiegebied Juwelen
Goud en juwelen - 5-6
Juwelencreatie - 7
2de en 3de graad KSO 2de graad 3de graad
studiegebied Beeldende kunsten
Vrije beeldende kunst - 5-6
Vestigingsplaatsen
  • 14. Hardenvoort 55, 2000 Antwerpen
  • 15. Bredastraat 35_37, 2060 Antwerpen