Inlichtingen over het centrum voor leerlingenbegeleiding

naam Vrij centrum voor leerlingenbegeleiding Pieter Breughel
adres Opzichterstraat 84
1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
telefoon 02-512.30.05
e-mail brussel@vclb-pieterbreughel.be
website http://www.vclb-pieterbreughel.be
net Vrij gesubsidieerd onderwijs
bestuur Vrije Ned.talige Begeleidingscentra
directeur Elisabet CAMPFORTS
instellingsnummer 114512
verslagen schooljaar 2016-2017:
- opvolging doorlichtingsronde 3 (CLB)
schooljaar 2013-2014:
- doorlichting doorlichtingsronde 3 (CLB)
Scholen verbonden aan dit CLB
Vrije Basisschool Lutgardis Generaal Fivéstraat 42 1040 ETTERBEEK
Vrije Kleuterschool - Sint-Niklaasinstituut Bergense Steenweg 1421 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool Heilig Hart van Maria Oud-Strijderslaan 61_b 1140 EVERE
Lutgardiscollege de Wahalaan 11 1160 OUDERGEM
Vrije Basisschool - Instituut van de Ursulinen Herkoliersstraat 65 1081 KOEKELBERG
Vrije Kleuterschool - Mater Dei Duizend Meterlaan 13 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Vrije Basisschool Sint-Jobsesteenweg 608 1180 UKKEL
Sint-Pieterscollege Léon Theodorstraat 167 1090 JETTE
Vrije Basisschool - Regina Assumpta Adolphe Willemynsstraat 215 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Mater Dei Zalighedenlaan 16 1780 WEMMEL
Buitengewoon Secundair Onderwijs Cardijnschool - Anderlecht Verheydenstraat 39 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool John Waterloo Wilsonstraat 21 1000 BRUSSEL
Vrije Kleuterschool - Paruckschool Paruckstraat 20 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool - Sint-Guido Dokter Jacobsstraat 67 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Imelda Ninoofsesteenweg 130 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool St-Juliaanskerklaan 16 1160 OUDERGEM
Vrije Basisschool - Voorzienigheid Fabrystraat 40 1200 SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Vrije Basisschool Konijnenberg 2 1702 GROOT-BIJGAARDEN
Vrije Basisschool - Sint-Jozef Sint-Amandsplein 31 1853 STROMBEEK-BEVER
Buitengewoon Secundair Onderwijs Cardijnschool Inkendaalstraat 1 1602 VLEZENBEEK
Imelda-Instituut Moutstraat 19 1000 BRUSSEL
Sint-Lukas Kunsthumaniora Groenstraat 156 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool Scheutplaneet Ninoofse Steenweg 339 1070 ANDERLECHT
Vrije Lagere School - Sint-Niklaasinstituut Bergense Steenweg 1421 1070 ANDERLECHT
Maria Assumptalyceum Stalkruidlaan 9 1020 LAKEN
Vrije Basisschool De Schatkist- Evangelische Basisschool Arthur Maesstraat 58 1130 HAREN
Vrije Basisschool - Voorzienigheid Georges Moreaustraat 104 1070 ANDERLECHT
Vrije Lagere School Klokbloemenstraat 14 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool - Kameleon Beemdgrachtstraat 2 1130 HAREN
Vrije Basisschool Pater Damiaanstraat 40 1140 EVERE
Regina-Caelilyceum Rozenlaan 45 1700 DILBEEK
Vrije Basisschool Pistache Lambermontlaan 278 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool - Champagnat Richard Vandeveldestraat 4 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool - R. Van Belle Itterbeekse Laan 550 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Regina Assumpta Adolphe Willemynsstraat 213 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Sint-Lutgardis Jean De Greefstraat 3 1083 GANSHOREN
Vrije Basisschool Sint-Pieterscollege Léon Theodorstraat 167 1090 JETTE
Vrije Basisschool - De Wemelweide Léopold Wienerlaan 32 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE
Vrije Basisschool Wijngaardstraat 22 1190 VORST
Vrije Basisschool - Sint Alena Spanjebergstraat 1 1700 DILBEEK
Gemeentelijke Lagere School - De Klimop Marktstraat 25 1703 SCHEPDAAL
Vrije Basisschool - Sint-Jozef Kaasmarkt 38 1780 WEMMEL
Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - SPES Verheydenstraat 39 1070 ANDERLECHT
Maria Assumptalyceum A.S.O.-T.S.O.-B.S.O. Stalkruidlaan 1 1020 LAKEN
Don Bosco Technisch Instituut Guldendallaan 90 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Vrije Lagere School Regina Caeli H. Theresialaan 77 1700 DILBEEK
Vrije Nederlandstalige school Lucerna College Industrielaan 31 1070 ANDERLECHT
Sint-Niklaasinstituut Bergense Steenweg 1421 1070 ANDERLECHT
Sint-Niklaasinstituut-autonome1ste graad Bergense Steenweg 1421 1070 ANDERLECHT
Vrije Kleuterschool Sint-Jan Berchmanscollege Rogier van der Weydenstraat 28 1000 BRUSSEL
Vrije Basisschool - LEO XIII Leo XIII-straat 11 1120 NEDER-OVER-HEEMBEEK
Vrije Basisschool - Sint-Ursula Dieudonné Lefèvrestraat 41 1020 LAKEN
Vrije Basisschool Emile de Becolaan 57 1050 ELSENE
Vrije Basisschool - De Groene School Bloeistraat 41 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Sint-Albertus Bloemkwekersstraat 128 1082 SINT-AGATHA-BERCHEM
Vrije Basisschool - Sint-Jozef Kerkstraat 83 1082 SINT-AGATHA-BERCHEM
Vrije Basisschool - Sint-Jozef Albert Dumontlaan 1 1200 SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Sint-Guido-Instituut Dokter Jacobsstraat 67 1070 ANDERLECHT
Don Bosco-Instituut EG Brusselstraat 283 1702 GROOT-BIJGAARDEN
Don Bosco-Instituut ASO/TSO/BSO Brusselstraat 283 1702 GROOT-BIJGAARDEN
Vrije Basisschool Rubensstraat 108 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool - Sint-Jozefsschool Jagersveld 5 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE
Vrije Basisschool - Angelusinstituut Roodebeeksteenweg 586 1200 SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Vrije Lagere School - Broederschool Groot-Bijgaarden/Dilbeek Hendrik Placestraat 45 1702 GROOT-BIJGAARDEN
Katholiek Secundair Onderwijs Ternat - Sint-Angela Statiestraat 35 1740 TERNAT
Vrije Lagere School - Sint-Jan Berchmanscollege Nieuwland 75 1000 BRUSSEL
Vrije Basisschool Regina Pacis Campus Pioenen Pioenenstraat 4 1020 LAKEN
Vrije basisschool - Rudolf Steinerschool - Brussel Sint-Janskruidlaan 14 1070 ANDERLECHT
Sint-Pieterscollege Léon Theodorstraat 167 1090 JETTE
Vrije Basisschool Helmetsesteenweg 216 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool Fernand Bernierstraat 16 1060 SINT-GILLIS
Vrije Basisschool - Sint-Pieter Dokter Jacobsstraat 49 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Instituut Maria Onbevlekt Resedastraat 61 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Heilig-Hartcollege Landsroemlaan 126 1083 GANSHOREN
Vrije Basisschool - Sint- Michiels Leopold I straat 362 1090 JETTE
Vrije Basisschool Woluwelaan 18 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Vrije Basisschool Horzelstraat 28 1180 UKKEL
Vrije Basisschool - Sinte Maarten Limbosweg 13 1860 MEISE
Regina Pacisinstituut Magnolialaan 2 1020 LAKEN
Vrije Kleuterschool Regina Caeli Kaudenaardestraat 121 1700 DILBEEK
Vrije Kleuterschool Stationsstraat 271 1700 DILBEEK
Vrije Basisschool - Lucernacollege Brussel Poxcatstraat 6 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool - Sint-Joris Cellebroersstraat 16 1000 BRUSSEL
Vrije Basisschool - Vier Winden Steenweg op Merchtem 9 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool Lutgardiscollege Wonderwoud Emile Steenostraat 4 1160 OUDERGEM
Vrije Basisschool Baron Guillaume Van Hammestraat 20 1180 UKKEL
Vrije Kleuterschool Trip Trap E. Eylenboschstraat 50 1703 SCHEPDAAL
Sint-Jozefsinstituut Statiestraat 37 1740 TERNAT
Centrum voor deeltijdse vorming groep Intro Brussel Dorpsstraat 30 1070 ANDERLECHT
Vrije Basisschool Vandenbusschestraat 36 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool Sint-Martinus Palokestraat 79 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool Edward Dekosterstraat 38 1140 EVERE
Vrije Lagere School - Mater Dei Luchtvaartlaan 70 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Vrije Lagere School Regina Celi Kaudenaardestraat 112 1700 DILBEEK
Gemeentelijke Basisschool Jongslag Marktplein 8 1700 DILBEEK
Sint-Jan Berchmanscollege Ursulinenstraat 4 1000 BRUSSEL
Maria-Boodschaplyceum Moutstraat 22 1000 BRUSSEL
Mater Dei-Instituut Luchtvaartlaan 70 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Sint-Jozefscollege Woluwelaan 20 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE
Regina-Caelilyceum E.G. Rozenlaan 45 1700 DILBEEK
Vrije Basisschool Maria-Assumpta Paul Jansonstraat 51 1020 LAKEN
Jan-van-Ruusbroeckollege Eerste Graad Forumlaan 4 1020 LAKEN
Gemeentelijke Basisschool 't Keperke Keperenbergstraat 37_A 1701 ITTERBEEK
Vrije Basisschool Sint-Lukas Groenstraat 156 1030 SCHAARBEEK
Vrije Basisschool Sint-Vincentius Beeckmanstraat 99 1180 UKKEL
Vrije Basisschool Maria Assumpta - Donderberg Donderberg 28 1120 NEDER-OVER-HEEMBEEK
Vrije Basisschool - Katoba Maria Boodschap Brussel Vlaamsesteenweg 155 1000 BRUSSEL
Vrije Basisschool Sint-Albert Haeckstraat 61_1 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Vrije Basisschool Heilig-Hartlaan 6 1090 JETTE
Vrije Basisschool - Sint-Augustinus Sint-Augustinuslaan 16 1190 VORST
Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Sint-Jozefschool Vandernootstraat 52 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK
Jan-van-Ruusbroeckollege Forumlaan 4 1020 LAKEN